Stj. Dr. Utku Yıldız

Geleceğin Değerli Hekimleri,

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin gelenekselleşmiş bilimsel aktivitelerinden biri olan ve “Çok Bilimsel, Aşırı Sosyal Bir Öğrenci Kongresi” sloganıyla gerçekleştirilen 3. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Öğrenci Kongresi’ni (3. AYBÜTÖK) düzenleyecek olmanın gururunu ve heyecanını taşıyoruz.

22-24 Kasım 2019 tarihleri arasında  Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi kampüslerinde ve The Ankara Hotel’de düzenlenecek bilimsel ve sosyal programlarla hekim adaylarının bilimsel çalışmalarını, birbirinden yararlı atölyelere katılarak ve alanında uzman hocalarımızın konuşmalarını dinleyerek dolu dolu üç gün geçirmenizi hedefliyoruz.

Hekim adaylarımız tarafından yürütülmüş bilimsel çalışmalar ışığında ve alanında uzman hocalarımızın konuşmalarıyla tıbbi literatürde günceli yakalamayı umduğumuz, tıbbi becerilerimizi geliştirecek bilimsel atölyelerimizin de yer alacağı kurslarla ve sosyal programla zenginleştirilmiş kongremize katılımınız kongremizin değerini ve verimini artıracak en önemli motivasyon kaynağımızdır.

Bilimdeki gelişmelerin son hız ilerlediği günümüzde bilimsel ve mesleki hayatınıza katkı sağlayacak, harcadığınız zamana ve emeğe değecek nitelikte bir kongrede buluşmak dileğiyle sizleri 22-24 Kasım 2019 Kasım’da 3. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Öğrenci Kongresi’ne davet ediyoruz.

Saygılarımızla,

Kongre Düzenleme Kurulu Adına,

Stj. Dr. Utku Yıldız

Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı