Geleceğin Değerli Hekimleri,

   Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından bu sene üçüncüsü düzenlenecek olan Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Öğrenci Kongresi (3. AYBÜTÖK), ulusal ve uluslararası tüm tıp öğrencilerinin katılımına açık bir öğrenci kongresidir.

   Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi çatısı altında başlayan yolculuğumuzu her yıl gelişerek ve katılımcılarımızı geliştirerek sürdürüyoruz. Bu yolculuğumuzun 3. ürünü olan 3.AYBÜTÖK’ün çok bilimsel ve aşırı sosyal programını 22-24 Kasım 2019 tarihleri arasında, üniversitemizin Bilkent ve Etlik’te bulunan konferans salonlarında sizlerle bir araya getiriyoruz. Konaklamalar, Gala Yemeği ve Gala Sosyal Programı ise “The Ankara Hotel”de yapılacaktır.

   Sizlere bilimsel bir şölen sunabilmek için çok değerli hocalarımızın ve birbirinden bilimsel projelerin sunumunu yapacak arkadaşlarımızın katkılarıyla geleceğin hekimlerini bir adım daha ileri taşıyabilmek adına oldukça kapsamlı bilimsel proje sunumları ve geniş bir atölye yelpazesi hazırladık.

   3.AYBÜTÖK’te de daha önceki kongrelerimizde olduğu gibi yapı taşımız olan bilimselliğin yanında sosyalliğe de çok önem vererek sizler için onlarca sosyal ve bilimsel atölyeye ve zengin bir sosyal programa imza attık.

   Kongremize olan ilgi ve katılımın her yıl artış göstermesi bizi son derece mutlu etmekte ve daha iyisine ulaşmak için çalışma gücümüzü artırmaktadır.

   Sizleri büyük bir emek ve çalışmaların sonucu olarak ortaya çıkan, çok bilimsel ve aşırı sosyal bir platform olan 3.AYBÜTÖK’e davet ediyor, bilimsel ve sosyal şölenimizi sizlerle birlikte tekrarlamaktan mutluluk duyacağımızı bir kez daha belirtmek istiyoruz.

   22-24 Kasım 2019 tarihlerinde Ankara’da görüşmek dileğiyle…