SOSYAL ETKİNLİKLER

speaker

DELİLER EVİ TİYATRO GÖSTERİSİ

Bir rehabilitasyon merkezinde yaşananları, gerçeklik algısını kırarak komik ve trajikomik yanlarıyla birlikte anlatan Deliler Evi, sizleri eğlendirirken düşündürecek. Deli etiketi vurduklarımız mı daha deli, yoksa bu etiketi onlara yapıştıran doktorlar mı?

speaker

HILTON GARDEN INN ANKARA'DA GALA YEMEĞİ

Hilton Garden Inn Ankara’da Hilton farkı ile hafif müzik eşliğinde gala yemeğimizi yiyeceğiz. Yemeğin arkasından Zakkum Konserine kadar bir trio müzik grubu sizlerle olacak.

speaker

HILTON GARDEN INN ANKARA'DA ZAKKUM KONSERİ

Sadece katılımcılarımızın katılabileceği kongremize özel Zakkum konseri ile sizlere muhteşem bir gala gecesi yaşatacağız.

speaker

GÜNÜBİRLİK GEZİ

Tüm sosyal katılımcılarımızla Anıtkabir’de Ulu Önderimizi ziyaret edeceğiz. Anıtkabir törenimizin ardından gezi gruplarımız ile tabiri caizse Ankara’nın dört bir yanına gideceğiz. Kültür, sanat ve doğa ile buluşacağımız gezi gruplarımız sayesinde motivasyonumuzu artırıp eğleneceğimiz güzel bir günün ardından sizleri unutulmaz bir kongre anısı ile evlerinize uğurlayacağız.

Kongreye Özel Hilton Garden Inn Ankara'da Zakkum Konseri

image AYBÜTÖK'ün 2.gününün akşamında, Hilton Garden Inn Ankara'da düzenlenen gala yemeğinin hemen ardından kongreye özel olarak aynı yerde Zakkum konseri.

Kongreye Özel Deliler Evi Tiyatro Gösterisi

image AYBÜTÖK'ün 1.gününün akşamında, akşam yemeğinden sonra Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Neodrama topluluğu tarafından sahnelenecek olan Deliler Evi isimli tiyatro oyunu.